Movies
Ratings
88
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 3.0
...ingRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0