Movies
Ratings
66
Bring It OnRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
CloseRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
C'mon C'monRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0