Series
Ratings
17
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 1.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0