Titles you rated
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
SwayRated ★ 4.0
Halloween EndsRated ★ 3.0
Halloween KillsRated ★ 2.5
HalloweenRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5