Series
Ratings
53
Shop of the LampRated ★ 4.0
Based on a True Story Season 1Rated ★ 3.0- KiteRated ★ 3.5
- 笑ゥせぇるすまんNEWRated ★ 3.0
- The LoverRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
It's NightRated ★ 0.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5