Series
Ratings
131 Chaser Game WRated ★ 3.5 Chaser Game WRated ★ 3.5
 Akebi's Sailor UniformRated ★ 2.5 Akebi's Sailor UniformRated ★ 2.5
 Eye Love YouRated ★ 4.0 Eye Love YouRated ★ 4.0
 SubmissionRated ★ 1.0 SubmissionRated ★ 1.0
- VictoriousRated ★ 4.5
 VictoriousRated ★ 4.5 VictoriousRated ★ 4.5
 Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5 Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
 UnnaturalRated ★ 4.5 UnnaturalRated ★ 4.5
 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
 Idol: The CoupRated ★ 2.5 Idol: The CoupRated ★ 2.5
 Baki Season 1: Part 1Rated ★ 1.5 Baki Season 1: Part 1Rated ★ 1.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Mr. OsomatsuRated ★ 2.5 Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
 Assassination ClassroomRated ★ 3.0 Assassination ClassroomRated ★ 3.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
 Couple or TroubleRated ★ 3.5 Couple or TroubleRated ★ 3.5
 Oh My GhostRated ★ 3.5 Oh My GhostRated ★ 3.5
 EXchange Season 2Rated ★ 3.5 EXchange Season 2Rated ★ 3.5
 Free!Rated ★ 3.0 Free!Rated ★ 3.0
 Yuri!!! on IceRated ★ 3.0 Yuri!!! on IceRated ★ 3.0