Movies
Ratings
507
Poor ThingsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Fair PlayRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
PrayRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
SpiritwalkerRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5