Movies
Ratings
145
SawRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0