Movies
Ratings
336
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5