Movies
Ratings
81
RosebudRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 0.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
RenoirRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.5