Movies
Ratings
558
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
The SwitchRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Aileen: Life and Death of a Serial KillerRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
In the Realm of the SensesRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5