Series
Ratings
95
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The KeepersRated ★ 4.5
Evil GeniusRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5