Series
Ratings
30
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
MonkRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5