Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0