Titles you rated
Dong YiRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Dokgo RewindRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0