Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
The WitcherRated ★ 1.5
MindhunterRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Minami-ke OkaeriRated ★ 3.0
Minami-ke ~Okawari~Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0- WORKING'!!Rated ★ 3.0
GosickRated ★ 1.0
Honest LivingRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 2.0
Minami-keRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
- Space BrothersRated ★ 1.5
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5