Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0