Titles you rated
Little NicholasRated ★ 2.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5