Series
Ratings
104
AdolescenceRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 5.0
Down for LoveRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 1.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5