Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0