Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Isn't It a Bad Guy?Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Pop Team EpicRated ★ 2.0