Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0