Series
Ratings
67
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Marco PoloRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5