Movies
Ratings
572
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0