Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- 괴물의 시간Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 마이턴Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Divorced Singles Season 5Rated ★ 2.5