Movies
Ratings
1003
Sausage PartyRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
To Die ForRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5