Movies
Ratings
182
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TrafficRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0