Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0