Titles you rated
The President's BarberRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Les Mis érablesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0