Series
Ratings
21
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5