Movies
Ratings
332
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
BernieRated ★ 3.5
SerenityRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The 9th Life of Louis DraxRated ★ 3.0