Titles you rated
Joker GameRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5- 아츠히메Rated ★ 4.0
Macross DeltaRated ★ 3.5
BLOOD-CRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.0
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 4.0- Lupin III Part IIIRated ★ 4.5
Dr. SlumpRated ★ 4.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.5
- キルミーベイベーRated ★ 3.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0- コードギアス 反逆のルルーシュ DVDマガジンRated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 4.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 4.0