Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
16 BlocksRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0