Titles you rated
You Season 3Rated ★ 4.0
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Them Season 2Rated ★ 4.0
Them Season 1Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
ZenkamonoRated ★ 4.5
MixteRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0