Movies
Ratings
391
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0