Movies
Ratings
525
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The HitcherRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.0
DevilRated ★ 2.0
Don't Hang UpRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 1.5
42Rated ★ 3.0
CharacterRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 1.0
#ManholeRated ★ 3.5
The StingRated ★ 2.0
The Stanford Prison ExperimentRated ★ 2.0
A DayRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 4.0- MondaysRated ★ 4.0