Movies
Ratings
606
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0