Movies
Ratings
45
MasqueradeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0
14 BladesRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0