Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0