Series
Ratings
150
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0