Titles you rated
Taxi 2Rated ★ 2.0
Scream 2Rated ★ 2.0
Hankyu Railways - A 15-Minute MiracleRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.5
American History XRated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 2.5