Series
Ratings
129
Nodame CantabileRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
The FollowingRated ★ 4.0
The FollowingRated ★ 3.5
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0- The Night ShiftRated ★ 4.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0- Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0- 아오이 호노오Rated ★ 5.0
- 타마가와 구청 OF THE DEADRated ★ 4.0