Movies
Ratings
40
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5