Titles you rated
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Almanya: Welcome to GermanyRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Nana 2Rated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Sophie Scholl: The Final DaysRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
OmamamiaRated ★ 3.5
Emil and the DetectivesRated ★ 4.0
Goethe!Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0