Titles you rated
Case ClosedRated ★ 3.5- 名探偵コナン コナンと海老蔵歌舞伎十八番ミステリーRated ★ 3.0
- 돌아온 33분 탐정Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 2.5- Mr. Kinpachi in Class 3B Season 7Rated ★ 5.0
RookiesRated ★ 3.0- WATER BOYS2Rated ★ 3.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 4.0- The Files of Young Kindaichi: Lost in KowloonRated ★ 3.0
- Code Blue SpecialRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0- GyarusaRated ★ 3.0
Ashita no NadjaRated ★ 3.5