Movies
Ratings
324
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 4.5
WhistleblowerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
DumboRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0- Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
- ドラえもん のび太の宇宙開拓史Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Little Star WarsRated ★ 3.5- ドラえもん のび太と鉄人兵団Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Knights of DinosaursRated ★ 4.5- Doraemon: Nobita's Three Visionary SwordsmenRated ★ 2.5
- Doraemon: Nobita and the Spiral CityRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Adventure in the South SeasRated ★ 3.5