Series
Ratings
85
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 3.0- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- We Are PreCureRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.5- Hell Teacher NubeRated ★ 4.0
- The Crayon Kingdom of DreamsRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 5.0
World TriggerRated ★ 5.0- Air MasterRated ★ 3.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
- DevilmanRated ★ 5.0
- TOM AND JERRYRated ★ 5.0