Titles you rated
UpRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0