Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
The MatchmakersRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
King the LandRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0