Titles you rated
Event HorizonRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 5.0